Racing Club – Boca Juniors 🇦🇷 Typy, kursy (31.05.2021)
31.05.2021
Ostatnia aktualizacja 1 czerwca, 2021 o 19:52

Pora na półfinałowe starcie w Copa de Liga Profesional pomiędzy Racing Club oraz Boca Juniors. Która z ekip zapewni sobie awans do wielkiego finału?

Racing Club – Boca Juniors zapowiedź (poniedziałek, 20:00)

Piłkarze Racing Club idą ostatnio jak burza. Zespół nie przegrał łącznie od 6 spotkań i może pochwalić się serię aż 5 kolejnych wygranych. Drużyna świetnie radzi sobie nie tylko na boisku krajowym, ale także na arenie międzynarodowej. Po 6 kolejkach zmagań grupowych w Copa Libertadores, Racing zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie. W ćwierćfinale Copa de Liga Profesional zespół pokonał ekipę Velez Sarsfield. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Racing na przestrzeni ostatnich 4 meczów aż czterokrotnie otwierał wynik spotkania. Jednakże pojedynki tej ekipy nie obfitują gole, o czym świadczy fakt, iż w 5 z 7 poprzednich meczach Racingu padały maksimum 2 bramki.

Boca Juniors jeszcze do niedawna notowali serię 3 kolejnych porażek. Ekipa z Buenos Aires powróciła jednak na właściwe tory w najlepszy możliwy sposób pokonując w ćwierćfinale Copa de la Liga Profesional swojego odwiecznego rywala – ekipę River Plate. Podobnie jak w przypadku meczu Racingu, także i tutaj do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria jedenastek, w której to nerwy na wodzy utrzymali piłkarze Boca. Na arenie międzynarodowej Boca Juniors spisywali się nieco poniżej oczekiwań, zespół zajmuje obecnie drugie miejsce w swojej grupie w Copa Libertadores. Boca Juniors nie przegrali od 3 meczów, do tego w 7 z 9 poprzednich starciach tej ekipy padały maksimum 2 gole.

Racing Club – Boca Juniors przewidywane składy

Racing Club: Gaston Gomez (GK); Joaquin Novilla, Nery Dominguez, Leonardo Sigali, Ivan Pillud; Ignacio Piatti, Julian Lopez, Leonel Miranda; Tomas Chancalay, Enzo Copetti, Dario Cvitanich

Boca Juniors: Esteban Andrada (GK), Emmanuel Mas, Carlos Izquierdoz, Lisandro Lopez, Nicolas Capaldo, Edwin Cardona, Jorman Campuzano, Alan Valera, Villa Cano, Carlos Tevez, Cristian Pavon

Racing Club – Boca Juniors kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Racingu: 3.65
  • remis: 2.96
  • zwycięstwo Boca: 1.97

Racing Club – Boca Juniors fakty meczowe

  • W 7 z 9 ostatnich meczów Boca padały maksimum 2 gole.
  • Racing wygrał 5 spotkań z rzędu.
  • W 5 z 7 wcześniejszych meczach Racingu padały maksimum 2 bramki.

Racing Club – Boca Juniors nasze typy

Wiele wskazuje, że będzie to niesamowicie zacięte i wyrównane spotkanie. Patrząc na formę obu ekip, stawiamy dzisiaj na BTTS oraz remis w regulaminowym czasie gry. Naszym zdaniem do wyłonienia finalisty konieczne będą rzuty karne.

Racing Club – Boca Juniors | Typ: X @2.96 BETFAN

Racing Club – Boca Juniors | Typ: BTTS @2.20 BETFAN