🇫🇷 Francja – Szwajcaria 🇨🇭 Typy, kursy (28.06.2021)

Francja w 1/8 finału zmierzy się ze Szwajcarią. Czy podopieczni Didiera Deschampsa udowodnią, dlaczego są stawiani w roli faworytów tego meczu i całego turnieju?

Francja – Szwajcaria zapowiedź

“Trójkolorowi” zakończyli fazę grupową bez porażki. Zespół najpierw pokonał 1:0 Niemców, a następnie zremisował kolejno z Węgrami 1:1 i Portugalią 2:2. Styl gry podopiecznych Didiera Deschampsa miał zdaniem ekspertów sporo zastrzeżeń. Jak jednak wiemy, Francuzi nieco bardziej motywują się w meczach fazy pucharowej.

Tymczasem Szwajcarzy wyszli z trzeciego miejsca w Grupie A. Reprezentacja najpierw zremisowała 1:1 z Walią, następnie przegrała 0:3 z Włochami, a fazę grupową zakończyła triumfem 3:1 z Turcją. Teraz drużyna stoi jednak przed bardzo trudnym zadaniem i mało kto spodziewa się jej zwycięstwa przeciwko mistrzom świata.

Ostatnie zwycięstwo Szwajcarów z Francuzami miało miejsce jeszcze w 1992 roku. Od tamtej pory trzy spotkania kończyły się triumfami “Trójkolorowych”, a cztery remisami. Jaki wynik zobaczymy na tablicy po 90 minutach?

Francja – Szwajcaria kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu są “Trójkolorowi”. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.56, natomiast na ich rywali aż 6.30. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.95.

Francja – Szwajcaria fakty meczowe

  • “Trójkolorowi” nie przegrali od dziesięciu meczów we wszystkich rozgrywkach.
  • Szwajcarzy przez ten czas przegrali jednak zaledwie raz.
  • Francuzi nie ulegli swoim najbliższym rywalom od 1992 roku. Co więcej, nigdy nie przegrali spotkania o punkty przeciwko nim.

Francja – Szwajcaria typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Francja – Szwajcaria | Typ: Francja strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.32 BETFAN

Francja – Szwajcaria | Typ: Karim Benzema strzeli gola @2.53 BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO