🇬🇧 Anglia – Niemcy 🇩🇪 Typy, kursy (29.06.2021)

Anglia po wyjściu z grupy Euro 2020 ma przed sobą trudne zadanie. Podopieczni Garetha Southgate’a już teraz bowiem trafili na reprezentację Niemiec.

Anglia – Niemcy zapowiedź

“Synowie Albionu” zakończyli zmagania grupowe podczas Euro 2020 na pierwszym miejscu. Anglicy najpierw pokonali 1:0 Chorwację, potem zremisowali 0:0 ze Szkocją, a na końcu pokonali 1:0 Czechów. Styl gry zespołu budził jednak wiele zastrzeżeń, szczególnie pod względem przejścia z obrony do ataku i problemów ze skutecznością. Harry Kane od początku rozgrywek nie ma na koncie ani jednego gola. Może teraz się przełamie?

Z kolei nasi zachodni sąsiedzi do ostatniej minuty drżeli o awans do kolejnej rundy. Podopieczni Joachima Loewa przez pewien czas przegrywali z Węgrami, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Tym samym zespół zakończył fazę grupową na drugim miejscu, z czterema punktami na koncie.

W ostatnich pięciu meczach Anglicy wygrali z Niemcami tylko raz, trzy razy ich rywale wygrali, a w jednym starciu doszło do bezbramkowego remisu. A co nas czeka we wtorkowym spotkaniu 1/8 finału Euro 2020?

Anglia – Niemcy kursy

Minimalnie większe szanse na zwycięstwo zdaniem bukmacherów mają Anglicy. To zdarzenie ustalono na kurs 2.62, natomiast na triumf rywali 2.84. Tymczasem kurs na remis w 90 minutach wynosi 3.10.

Anglia – Niemcy fakty meczowe

  • “Synowie Albionu” w ostatnich dziewięciu meczach ani razu nie przegrali, notując tylko jeden remis.
  • Z kolei reprezentacja Niemiec wygrała tylko dwa razy w sześciu poprzednich spotkaniach.
  • W minionych pięciu starciach obu zespołów Anglicy wygrali tylko raz.

Anglia – Niemcy typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Anglia – Niemcy | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.11 BETFAN

Anglia – Niemcy | Typ: Niemcy strzelą gola w pierwszej połowie @2.24 BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO