🇧🇪 Belgia – Włochy 🇮🇹 Typy, kursy (02.07.2021)
29.06.2021
Ostatnia aktualizacja 30 czerwca, 2021 o 09:31

W piątkowy wieczór na Allianz Arena w Monachium absolutny hit ćwierćfinałów Euro 2020 – Belgia zagra bowiem z Włochami. Przez wiele osób spotkanie to uznawane jest za przedwczesny finał, a obie ekipy doskonale radziły sobie na tych mistrzostwach wygrywając wszystkie starcia.

Belgia – Włochy zapowiedź (piątek, 21:00)

Belgowie tylko w jednym spotkaniu na tym Euro stracili bramkę i byli zmuszeni do odrabiania strat. Miało to miejsce w potyczce z Danią, wygranej ostatecznie przez Czerwone Diabły 2:1. Ekipa Roberto Martineza może nie gra olśniewająco dobrze, ale potrafi zwyciężać, co doskonale widoczne było właśnie z Danią, czy też w 1/8 finału z Portugalią, gdzie to rywale częściej stwarzali sobie groźne sytuacje bramkowe.

Jeśli chodzi o Włochów, to ich kapitalna gra w fazie grupowej z miejsca pozwoliła im włączyć się do wąskiego grona drużyn, które są głównymi kandydatami do zwycięstwa w Euro. Ekipa Italii słabiej poradziła sobie jednak w 1/8, w której dopiero po dogrywce wyeliminowała Austrię. Mecz z Belgią będzie dla drużyny Roberto Manciniego w zasadzie pierwszym tak poważnym sprawdzianem i starciem z absolutną czołówką europejską.

Belgia – Włochy przewidywane składy

Belgia:

Włochy:

Belgia – Włochy kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Belgii, kurs: 3.20
  • remis, kurs: 3.00
  • zwycięstwo Włoch, kurs: 2.32

Belgia – Włochy fakty meczowe

  • Belgia 5 zwycięstw z rzędu i 13 meczów bez porażki
  • Włochy 12 zwycięstw z rzędu i 31 meczów bez porażki
  • Włochy 12 meczów z rzędu z czystym kontem

Belgia – Włochy nasze typy

Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, a serie meczów bez porażki obu zespołów są imponujące. Minimalnie lepsze wrażenie na tym Euro robili jednak Włosi i to ich typujemy jako zwycięzcę tej potyczki. Dodajemy też gole z obu stron.

Belgia – Włochy | Typ: Włochy wygrają @2.40 BETFAN

Belgia – Włochy | Typ: BTTS @2.00 BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO