🇰🇷 Daegu FC – Beijing Guoan 🇨🇳 Typy, kursy (2.07.2021)

Daegu FC w piątkowym spotkaniu Ligi Mistrzów AFC zagra z Beijing Guoan. Czy koreańska drużyna okaże się lepsza niż chińska w tym pojedynku?

Daegu FC – Beijing Guoan zapowiedź

Piłkarze z miasta leżącego nad rzeką Geumho po dwóch pierwszych meczach grupowych zajmują drugie miejsce w Grupie I. Koreański zespół najpierw przegrał 2:3 po wyrównanym meczu z Kawasaki Frontale. Za to w ostatniej kolejce ekipa rozgromiła filipiński United City FC 7:0. Jako ciekawostkę warto przytoczyć fakt, że każdego z goli zdobył inny piłkarz.

Ich rywal nie może mieć za to powodów do zadowolenia w rozgrywkach. Piłkarze z Pekinu mają bowiem na koncie zaledwie punkt, w dodatku dzięki remisowi z United City FC, na co też należy spojrzeć w kategorii wpadki. Z kolei w starciu z Kawasaki Frontale drużyna przegrała aż 0:7. Wpływ na to miał jednak fakt, że Beijing Guoan musiało wystawić skład złożony z młodzieżowców.

Zespoły jeszcze nigdy w historii nie mierzyły się w oficjalnym spotkaniu. Czy Koreańczycy zrobią krok w kierunku wyjścia z grupy?

Daegu FC – Beijing Guoan kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku pewne zwycięstwo drużyny z Korei Południowej. Szanse na to zdarzenie oceniono na tylko 1.01, natomiast na triumf gości aż 91.00. Wysoki jest także kurs na remis (23.50).

Daegu FC – Beijing Guoan fakty meczowe

  • Ekipa z Korei Południowej przegrała zaledwie raz w trzynastu meczach, w Lidze Mistrzów z Kawasaki Frontale.
  • Ich rywale z kolei spisują się słabo w rozgrywkach kontynentalnych, zdobywając w nich tylko punkt. Również tym razem nie należy się spodziewać dużo po ich ultrarezerwowym składzie.

Daegu FC – Beijing Guoan typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Daegu – Beijing G. | Typ: Powyżej 1.5 goli w pierwszej połowie @1.60 STS

Daegu – Beijing G. | Typ: Powyżej 4.5 goli w meczu @1.95 STS