Lech Poznań – Lechia Gdańsk 🇵🇱 Typy, kursy (3.07.2021)
Ostatnia aktualizacja 3 lipca, 2021 o 12:14

Lech Poznań w sobotnim meczu towarzyskim zmierzy się z Lechią Gdańsk. Czy “Kolejorz” znów zanotuje zwycięstwo w meczu towarzyskim?

Lech Poznań – Lechia Gdańsk zapowiedź

Podopieczni Macieja Skorży w dobrym stylu rozpoczęli okres przygotowawczy przed startem rozgrywek. “Kolejorz” w dobrym stylu pokonał Zagłębie Lubin, wygrywając 3:1. Trzeba przyznać, że z dobrej strony zaprezentował się wracając z wypożyczenia Joao Amaral. Portugalczyk nie tylko strzelił gola, ale uczestniczył także przy samobójczym trafieniu Konrada Forenca.

Z kolei gdańszczanie już rozegrali dwa sparingi. Piłkarze Piotra Stokowca mierzyli się z pucharowiczami – najpierw wygrali 4:2 z Rakowem Częstochowa, a następnie przegrali 2:3 z Legią. Co ciekawe, każdego z sześciu goli Lechistów w meczach towarzyskich zdobywali inni zawodnicy. Może teraz znów ktoś inny odmieni losy meczu?

Oba starcia zespołów w poprzednim sezonie kończyły się triumfami “Kolejorza”. Podopieczni Dariusza Żurawia najpierw wygrali na wyjeździe 1:0, a następnie u siebie 3:0. Czy tym razem poznańska drużyna znów okaże się lepsza?

Lech Poznań – Lechia Gdańsk kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest “Kolejorz”. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.65, natomiast na triumf Lechistów 3.65. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.90.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk fakty meczowe

  • Poznaniacy rozpoczęli przygotowania do sezonu zwycięstwem 3:1 z Zagłębiem Lubin.
  • Za to gdańszczanie mają na koncie zwycięstwo z Rakowem i porażkę z Legią.
  • Co więcej, Lechia nie wygrała z Lechem już od pięciu spotkań. Cztery z nich kończyły się zwycięstwami “Kolejorza”, a jedno remisem.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Lech – Lechia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.57 STS

Lech – Lechia | Typ: Lech powyżej 1.5 goli @1.70 STS