🇲🇹 Birkirkara FC – SP La Fiorita 🇸🇲 Typy, kursy (8.07.2021)
Ostatnia aktualizacja 8 lipca, 2021 o 09:49

Birkirkara FC rozpocznie eliminacje Ligi Konferencji od starcia z sanmaryńską La Fioritą. Czy Maltańczycy z łatwością wygrają pierwszy mecz?

Birkirkara FC – SP La Fiorita zapowiedź

Gospodarze są w trakcie ligowego sezonu, który powoli wchodzi w decydującą fazę. Na razie drużyna nie spisuje się jednak rewelacyjnie – zajmuje czwarte miejsce, z 44 punktami na koncie, tracąc aż 12 oczek do pierwszego Hamrun. Formę zespołu w ostatnim czasie należy jednak pochwalić – przegrał bowiem tylko raz w ośmiu poprzednich spotkaniach.

Z kolei goście na razie nie są w trakcie sezonu. Sanmaryńczycy jednak nie najlepiej zakończyli minione rozgrywki – przegrali w rundzie play-off z Folgore, które już pożegnało się z Ligą Mistrzów. Nie da się ukryć, że do starcia z Maltańczykami drużyna podchodzi jako outsider.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

Zespoły jeszcze nie miały okazji zagrać przeciwko sobie w oficjalnym meczu. Czy Maltańczycy udowodnią, dlaczego są faworytem tego starcia?

Birkirkara FC – SP La Fiorita kursy

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku są gospodarze. Szanse na ich zwycięstwo ustalono na 1.25, natomiast ich rywali na aż 7.50. Tymczasem kurs na remis wynosi 6.00.

Birkirkara FC – SP La Fiorita fakty meczowe

  • Gospodarze przegrali tylko raz w ośmiu ostatnich pojedynkach.
  • Goście przed końcem rozgrywek w San Marino kontynuowali serię ośmiu meczów bez porażki, aczkolwiek ostatecznie przegrali po dogrywce z Folgore.

Birkirkara FC – SP La Fiorita typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Birkirkara – La Fiorita | Typ: Poniżej 3.5 goli @1.69 Totolotek

Birkirkara – La Fiorita | Typ: La Fiorita nie strzeli @2.17 Totolotek

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO