Sanfrecce Hiroshima – Yokohama FC 🇯🇵 Typy, kursy (11.07.2021)
Ostatnia aktualizacja 8 lipca, 2021 o 10:00

Sanfrecce Hiroshima w niedzielnym meczu J-League podejmie Yokohama FC. Czy goście będą w stanie przełamać niechlubną passę?

Sanfrecce Hiroshima – Yokohama FC zapowiedź

Wyżej w ligowej tabeli znajdują się gospodarze. Piłkarze z Hiroszimy zajmują aktualnie dziewiąte miejsce, z 30 punktami na koncie po 21 meczach. Ostatnia forma drużyny może jednak pozostawiać wiele do życzenia – jedno zwycięstwo w pięciu meczach na pewno ich nie satysfakcjonuje.

Z kolei forma gości od początku rozgrywek jest wręcz tragiczna. Zespół nie wygrał od dziewięciu meczów, notując w tym czasie dwa remisy i siedem porażek. Tym samym pozycja ekipy z Jokohamy absolutnie nie dziwi – drużyna zdobyła tylko osiem punktów od startu rozgrywek i zajmuje ostatnią lokatę.

BETFAN

Po raz ostatni drużyna gości pokonała najbliższego rywala aż 14 lat temu. Na przykład w kwietniowym pojedynku zespół z Hiroszimy wygrał 3:0 na wyjeździe. Wydaje się, że tym razem możemy być świadkami podobnego widowiska.

Sanfrecce Hiroshima – Yokohama FC kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym pojedynku są gospodarze. Szanse na ich triumf oceniono na 1.37, natomiast ich rywali na 7.35. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.55.

Sanfrecce Hiroshima – Yokohama FC fakty meczowe

– Gospodarze wygrali tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań

– Goście z kolei nie wygrali już od maja, notując siedem porażek i dwa remisy.

Sanfrecce Hiroshima – Yokohama FC typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Hiroshima – Yokohama | Typy: Yokohama strzeli mniej niż 0.5 goli @1.76 BETFAN

Hiroshima – Yokohama | Typy: Poniżej 2.5 goli @1.81 BETFAN