🇪🇪 Paide – Śląsk Wrocław 🇵🇱 Typy, kursy (08.07.2021)
08.07.2021

Przed nami debiut polskiego klubu w Lidze Konferencji Europy. Paide – Śląsk Wrocław to pierwszy mecz w nowych rozgrywkach dla wrocławian i naszego futbolu. Faworytem oczywiście drużyna Jacka Magiery, ale trzeba uważać!

Paide – Śląsk Wrocław zapowiedź (czwartek, 20:00)

Śląsk Wrocław rzutem na taśmę awansował do pucharów. W ostatniej kolejce było blisko, by czwarte miejsce zajęła Lechia Gdańsk. Ostatecznie to wrocławianie zajęli upragnioną pozycję i mogą reprezentować Polskę w pucharach. Na początek rywal znacznie słabszy od nich, ale grający systemem jesień-wiosna w lidze. To oznacza, że Paide jest rozpędzone i normalnym rytmie meczowym. Po 16. kolejkach estońskiej ligi jest na 3. miejscu, zaraz za dwoma stołecznymi drużynami – Florą oraz Levadią Tallin.

Do Parnawy, gdzie zostanie rozegrany mecz, nie pojechał m.in. Jacek Magiera. To efekt zakażenia koronawirusem. Wobec tego dowodzenie przejmą trenerzy Łuczywek oraz Kozub. Nie ma także kilku kontuzjowanych zawodników, jak choćby Poprawa, Bejger, Schwarz czy Exposito. Wszyscy prawdopodobnie mogliby zacząć od początku, a tak będzie trzeba trochę rotować składem i wstawić m.in. Szymona Lewkota na środek trzyosobowego bloku obronnego.

Paide – Śląsk Wrocław kursy bukmacherów

TOTALbet oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Paide wygra, kurs: 7,20
  • Śląsk wygra, kurs: 1,38
  • Remis, kurs: 4,40

Paide – Śląsk Wrocław fakty meczowe

  • Paide to drużyna będąca w rytmie meczowym, gdyż liga estońska gra systemem wiosna-jesień
  • Dla Śląska to będzie pierwszy mecz w tym sezonie
  • Wrocławianie wiosną w ubiegłym sezonie wygrali tylko dwa mecze na wyjeździe

Paide – Śląsk Wrocław typy

Spore kłopoty w defensywie wrocławian, więc jedna sztuka dla miejscowych może wpaść.

Typ: Gospodarze strzelą gola @ 1,62 TOTALbet