🇮🇸 Valur Reykjavik – Dinamo Zagrzeb 🇭🇷 Typy, kursy (13.07.2021)
Ostatnia aktualizacja 11 lipca, 2021 o 11:16

Valur Reykjavik już we wtorek rozegra drugi mecz z Dinamem Zagrzeb. Czy po wyniku 3:2 na korzyść mistrza Chorwacji, w Islandii także czeka nas sporo emocji?

Valur Reykjavik – Dinamo Zagrzeb zapowiedź

Gospodarze w ostatnim czasie bardzo dobrze spisywali się w lidze. Zespół nie przegrał bowiem pięciu poprzednich meczów w islandzkiej elicie, notując cztery zwycięstwa i remis. Również w pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów walczyli do końca, choć ostatecznie przegrali.

 

Za to goście kontynuują serię siedmiu zwycięstw z rzędu i aż 15 spotkań bez porażki. Mimo to, zagrzebian raz na jakiś czas łapie dekoncentracja, czego dowodem był choćby ostatni mecz z mistrzem Islandii. Chorwacka ekipa straciła bowiem dwa gole w samej końcówce przy pewnym prowadzeniu 3:0.

Ostatni mecz drużyn zakończył się zwycięstwem Dinama 3:2. Wydaje się, że teraz zespół będzie bardziej skoncentrowany na przeszkodzie i nie pozwoli już na stratę goli w końcowych minutach meczu.

Valur Reykjavik – Dinamo Zagrzeb kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gości. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.45, natomiast na triumf ich rywali aż 6.60. Z kolei szanse na remis oceniono na 4.75.

Valur Reykjavik – Dinamo Zagrzeb fakty meczowe

– Gospodarze wygrali tylko raz w trzech ostatnich meczach.

– Goście za to wciąż kontynuują serię spotkań bez porażki, która trwa już od kwietnia.

– Pierwszy mecz zakończył się minimalnym triumfem zagrzebian 3:2, chociaż chorwacki zespół przez długi czas dominował na boisku.

Valur Reykjavik – Dinamo Zagrzeb typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Valur – Dinamo | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.59 BETFAN

Valur – Dinamo | Typ: Dinamo więcej goli w pierwszej połowie @3.15 BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO