🇸🇰 Slovan Bratislava – Young Boys 🇨🇭 Typy, kursy (20.07.2021)

19.07.2021
Ostatnia aktualizacja 22 lipca, 2021 o 14:40

W swoim pierwszym meczu w tegorocznych eliminacjach do Champions League, piłkarze Young Boys zmierzą się ze Slovanem Bratislava. Ekipa naszych południowych sąsiadów znalazła się na tym etapie kwalifikacji dzięki wygranej nad Shamrock Rovers. Slovan nie jest faworytem do awansu, jednak nie jest powiedziane, że nie będzie się on w stanie przeciwstawić się obecnym mistrzom Szwajcarii. Która z drużyn przybliży się dzisiaj do następnej fazy rozgrywek?

Slovan Bratislava – Young Boys zapowiedź (wtorek, 20:30)

Mimo porażki wynikiem 1:2 w rewanżowym starciu z Shamrock Rovers, to właśnie piłkarze Slovanu mierza się dzisiaj z Young Boys. Awans uratował drużynie wynik pierwszego spotkania, które rozstrzygnięte zostało w stosunku 2:0 na korzyść piłkarzy ze Słowacji. Stołeczna drużyna zakończyła poprzednie rozgrywki ligi słowackiej na pierwszym miejscu, nie ma jednak sensu porównywać tego osiągnięcia do wyników, jakie osiągało Young Boys na własnym podwórku, gdyż tajemnicą nie jest, iż rozgrywki ligowe na Słowacji nie należą nawet do szerokiej czołówki europejskich lig.

Dla Young Boys dzisiejszy mecz będzie pierwszym w tym sezonie spotkaniem o stawkę. Zespół zakończył zmagania w lidze szwajcarskiej wygrywając w 4 ostatnich spotkaniach, pieczętując tym samym kolejny tytuł mistrzowski. Presezon był dla gości udany, jednak nie ma większego sensu przywiązywać wagi do wyników spotkań towarzyskich, gdyż nie stanowią one niemal nigdy odzwierciedlenia realnej formy danej drużyny. Od ostatniego meczu o stawkę  z udziałem szwajcarskiej ekipy minęły już 2 miesiące, niewykluczone zatem, że zespół w pierwszym spotkaniu eliminacji nie będzie jeszcze w optymalnej dyspozycji. Niemniej Young Boys są zdecydowanymi faworytami nie tylko dzisiejszego starcia, ale także i całego dwumeczu.

Slovan Bratislava – Young Boys przewidywane składy

Slovan Bratislava: Chovan; Medvedev, Bozhikov, Kashia, De Marco; De Kamps, Kankava, Rabiu; Cavric, Ratao, Weiss

Young Boys: Von Ballmoos; Hefti, Camara, Zesiger, Garcia; Elia, Aebischer, Rieder, Ngamaleu; Mambimbi, Siebatcheu

Slovan Bratislava – Young Boys kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Slovanu Bratislava: 3.90
  • remis: 3.70
  • zwycięstwo Young Boys: 1.89

Slovan Bratislava – Young Boys fakty meczowe

  • Slovan Bratislava pokonał w poprzedniej rundzie Shamrock Rovers (4:1 w dwumeczu).
  • Dla Young Boys będzie to pierwsze spotkanie o stawkę w tym sezonie.
  • Young Boys zakończyli poprzedni sezon wygrywając 4 ostatnie spotkania.

Slovan Bratislava – Young Boys nasze typy

Powroty po wakacyjnej przerwie bywają trudne, jednak nic nie wskazuje by piłkarze Young Boys mieli dzisiaj zaliczyć wpadkę. Mistrzowie Szwajcarii to zespół z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, który z europejskimi pucharami przeżył w ostatnich latach niejedną przygodę. Slovan niestety przystępuje do dzisiejszego meczu w roli sporego underdoga, liga słowacka najzwyczajniej w świecie odstaje poziomem od szwajcarskiej superligi. Stawiamy dzisiaj na wygraną Young Boys oraz na to, że otworzą oni wynik tego spotkania.

Slovan Bratislava – Young Boys |typ: 2 @1.89 BETFAN

Slovan Bratislava – Young Boys |typ: pierwszy gol – Young Boys @1.62 BETFAN