Wisła Płock – Radomiak Radom 🇵🇱 Typy, kursy (09.08.2021)
08.08.2021

Trzecią kolejkę Ekstraklasy zamkniemy spotkaniem Wisły Płock z Radomiakiem Radom. O dziwo to goście są drużyną, która lepiej weszła w obecny sezon. Czy gospodarze odnajdą w końcu formę i pokuszą się o pierwszą wygraną w bieżących rozgrywkach?

Wisła Płock – Radomiak Radom zapowiedź (poniedziałek, 18:00)

Piłkarze Wisły Płock rozpoczęli ten sezon w naprawdę słabym stylu. Gospodarze w obu poprzednich meczach nie zdobyli ani jednego gola! W pierwszej kolejce Wisła uległa Legii wynikiem 0:1, takim samym rezultatem zakończyło się starcie ekipy z Płocka z Lechią Gdańsk. Słabe występy poskutkowały tym, że gospodarze wylądowali na samym dnie tabeli. Co tu dużo mówić, trzecia kolejna porażka może sprawić, że w mediach zacznie spekulować się o potencjalnym zwolnieniu trenera Bartoszka. Wszyscy dobrze wiemy, jak brutalna bywa karuzela trenerska w naszej rodzimej lidze.

Zarejestruj się w TOTALbet

Radomiak natomiast zaprezentował się w swoich dotychczasowych meczach naprawdę nieźle. Najpierw goście zremisowali z Lechem Poznań. Bezbramkowy remis wywieziony z Bułgarskiej uznać należy za naprawdę świetny rezultat. W następnej kolejce było jeszcze lepiej, bowiem Radomiak ograł u siebie Legię wynikiem 3:1. Pamiętać jednak należy, że Czesław Michniewicz wystawił na ten mecz mocno rezerwową jedenastkę. Niemniej, komplet punktów jest dla ekipy z Radomia jak na wagę złota, okoliczności w jakich został zdobyty nie mają znaczenia.

Wisła Płock – Radomiak Radom kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera Totalbet prezentują się następująco:

  • wygrana Wisły: 2.37
  • remis: 3.50
  • zwycięstwo Radomiaka: 3.10

Wisła Płock – Radomiak Radom fakty meczowe

  • Goście jeszcze w tym sezonie nie przegrali.
  • Wisła nie strzeliła ani jednego gola w dwóch poprzednich kolejkach,
  • W 4 z 5 poprzednich spotkaniach Radomiaka obie drużyny zdobywały bramkę.

Wisła Płock – Radomiak Radom nasze typy

Pechowa seria gospodarzy bez zdobytego gola musi zostać w końcu przerwana, wydaje się że starcie z beniaminkiem będzie stanowiło ku temu idealną okazję. Radomiak to jednak ekipa ambitna, która od pierwszych dni w Ekstraklasie pokazuje wolę walki oraz dobrą jakość. Stawiamy dzisiaj na remis oraz BTTS.  Spotkanie w Płocku powinno być ciekawym i wyrównanym widowiskiem.

Wisła Płock – Radomiak Radom |typ: BTTS @1.77 Totalbet

Wisła Płock – Radomiak Radom |typ: remis @3.50 Totalbet

Zarejestruj się w TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO