🇬🇧 Leicester – Spartak 🇷🇺 Typy, kursy (4.11.2021)
03.11.2021

Wynik spotkania Leicester – Spartak, czyli meczu rywali Legii Warszawa w Lidze Europy będzie miał duże znaczenie w kontekście układu sił w grupie C. Czy gospodarze sięgną w nim po zwycięstwo?

Leicester – Spartak zapowiedź (czwartek, 21:00)

Sytuacja w grupie C Ligi Europy jest w tym momencie bardzo wyrównana. Stawce z 6 punktami przewodzi Legia, za którą z 4 punktami znajdują się Napoli oraz Leicester. Spartak ma z kolei 3 punkty. Jak więc widać dużo może się tutaj jeszcze wydarzyć.

Przed czwartkowym spotkaniem w lepszej formie są gospodarze, choć w ostatni weekend przegrali u siebie z Arsenalem 0:2. Wcześniej byli jednak niepokonani przez 5 kolejnych spotkań. Spartak z kolei nie potrafi sięgnąć po wygraną od 4 kolejnych meczów i nie tak dawno został też rozbity w lidze przez Zenit 7:1. Wyrównana sytuacja w grupie Ligi Europy z pewnością sprawi jednak, że goście podejdą do meczu z Leicester maksymalnie zmotywowani i nie ułatwią gospodarzom sięgnięcia po zwycięstwo.

Leicester – Spartak nasze typy

Inicjatywa w czwartkowym spotkaniu będzie zapewne należała do gospodarzy. Leicester potrafi strzelać bramki i w meczu na King Power Stadium też nie powinno ich zabraknąć.

Leicester – Spartak | Typ: Leicester powyżej 1.5 goli @1.30 Noblebet

Leicester – Spartak | Typ: Leicester i powyżej 1.5 goli @1.47 Noblebet

Leicester – Spartak kursy bukmacherów

Faworytem meczu na King Power Stadium są gospodarze. Wygraną Leicester Noblebet wystawił z kursem 1.30. Zwycięstwo Spartaka znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 10.00, a remis z kursem 6.00.

Zarejestruj się w Noblebet

Leicester – Spartak fakty meczowe

  • Bilans bramkowy Leicester w ostatnich 5 spotkaniach: 12-10
  • Bilans bramkowy Spartaka w ostatnich 5 spotkaniach: 8-14

Leicester – pięć ostatnich spotkań

Leicester – Arsenal 0:2

Leicester – Brighton 3:2 (2:2)

Brentford – Leicester 1:2

Spartak – Leicester 3:4

Leicester – Manchester United 4:2

Spartak – pięć ostatnich spotkań

Spartak – Rostów 1:1

Zenit – Spartak 7:1

Spartak – Leicester 3:4

Spartak – Dynamo Moskwa 2:2

Akhmat Grozny – Spartak 0:1