Miedź Legnica – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (03.12.2021)
29.11.2021

Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowe spotkanie na zapleczu Ekstraklasy. Miedź Legnica podejmie na własnym obiekcie GKS Tychy. Goście liczą na sprawienie niespodzianki na boisku lidera, a gospodarze mają nadzieję, że uda im się utrzymać lub nawet powiększyć przewagę nad drugim miejscem. Bukmacherzy dają Miedzi zdecydowanie większe szanse na wygraną i nie jest to żadne zaskoczenie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Miedź Legnica – GKS Tychy zapowiedź (piątek, 20:30)

Gospodarze tego meczu nie bez powodu są liderami na zapleczu Ekstraklasy. Miedź gra najlepszą piłkę w 1. Lidze i zdecydowanie zasłużenie ekipa z Legnicy znajduje się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli. Mimo wszystko starcie z GKS-em na pewno nie będzie należało do łatwych i jeśli gospodarze chcą wygrać to będą musieli zagrać tak jak w poprzednich meczach, które wygrali.

Goście za to grają mocno w kratkę i w przypadku gorszego występu na pewno nie będą mogli liczyć na dobry rezultat w Legnicy. Mimo wszystko GKS nie ma nic do stracenia i można spodziewać się po tej ekipie walki. Brak punktów nie będzie tragedią, ale kibice i tak liczą na solidny występ swoich ulubieńców.

Miedź Legnica – GKS Tychy nasze typy

Nie bez powodu gospodarze znajdują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Miedź gra w tym sezonie najlepiej i można spodziewać się po zawodnikach z Legnicy, że będą oni w stanie pokonać na własnym obiekcie GKS, który w ostatnim czasie gra mocno w kratkę.

Miedź Legnica – GKS Tychy | Typ: Miedź Legnica @1.75 Superbet
Miedź Legnica – GKS Tychy | Typ: powyżej 2.5 goli @1.85 Superbet

Miedź Legnica – GKS Tychy kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Miedź Legnica. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.75. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Miedź Legnica – GKS Tychy, to Superbet ma na to zdarzenie kurs 3.75. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 4.50.

Miedź Legnica – GKS Tychy fakty meczowe

  • Gospodarze wygrali 3 mecze z rzędu.
  • Miedź jest niepokonana od 4 spotkań.
  • GKS nie zachował czystego konta w 5 ostatnich meczach przeciwko Miedzi Legnica.

Miedź Legnica ostatnie pięć spotkań

GKS Katowice – Miedź Legnica 2:3
Miedź Legnica – Odra Opole 2:0
Miedź Legnica – Górnik Polkowice 3:1
Widzew Łódź – Miedź Legnica 1:1
Miedź Legnica – Górnik Łęczna 2:2

GKS Tychy ostatnie pięć spotkań

GKS Tychy – Resovia Rzeszów 0:1
Korona Kielce – GKS Tychy 0:1
ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:0
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:1
GKS Tychy – GKS Jastrzębie 4:1