Venezia – Empoli 🇮🇹 Typy, kursy (16.01.2022)

14.01.2022

Na papierze starcie Venezia – Empoli na pewno nie zapowiada się na najbardziej interesujące, ale Serie A w ostatnim czasie produkuje naprawdę świetne mecze i można spodziewać się naprawdę ciekawego meczu, który powinien stać na wysokim poziomie. Gospodarze liczą na trzy punkty, ale goście również mają nadzieję na dobry wynik i można spodziewać się wyrównanego meczu. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Venezia – Empoli zapowiedź (niedziela, 15:00)

Gospodarze tego meczu mają nadzieję na utrzymanie się w Serie A. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo ich rywale również mają swoje argumenty, ale na pewno póki co sytuacja ekipy z Wenecji nie jest zła i można spodziewać się, że zawodnicy tej drużyny będą walczyli do samego końca sezonu o jak najlepszy wynik. Mecz z Empoli nie będzie jednak należał do tych najłatwiejszych.

Goście póki co prezentują się z naprawdę solidnej strony. Miejsce w środku stawki fani Empoli wezmą w ciemno i póki co sytuacja tej drużyny jest naprawdę dobra. Mimo wszystko do końca sezonu pozostało jeszcze wiele meczów i wszystko może się kompletnie odwrócić. Starcie z Venezią będzie dla gości bardzo ważne, bo ewentualne trzy punkty mogą dać im nawet dziewiątą pozycję w ligowej tabeli.

Venezia – Empoli nasze typy

Szykuje się wyrównane starcie, które na pewno będzie ciekawe do oglądania dla kibiców. Nie można wykluczyć podziału punktów, który w tej sytuacji na pewno nie zadowoli żadnej ze stron.

Nasze typy

Venezia – Empoli kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Empoli. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.55. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Venezia – Empoli, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.70. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 2.70.

Venezia – Empoli fakty meczowe

  • Gospodarze nie wygrali od 4 meczów.
  • Venezia nie zachowała czystego konta od 9 spotkań.
  • Goście nie wygrali od 4 meczów.

Venezia ostatnie pięć spotkań

Atalanta – Venezia 2:0
Venezia – AC Milan 0:3
Venezia – Lazio 1:3
Sampdoria – Venezia 1:1
Venezia – Ternana 3:1

Empoli ostatnie pięć spotkań

Empoli – Sassuolo 1:5
Lazio – Empoli 3:3
Empoli – AC Milan 2:4
Spezia – Empoli 1:1
Verona – Empoli 3:4

Inne niedzielne spotkania

Elche – Villarreal zapowiedź