🇵🇱 Polska – Belgia 🇧🇪 Typy, kursy (14.06.2022)
13.06.2022

Zmazać plamę po porażce sprzed tygodnia. Taki cel będzie przyświecać biało-czerwonym we wtorkowym spotkaniu. Polska dostała lanie w Brukseli, jednak nadal oba zespoły mają tyle samo punktów. Belgia chociaż straszna, to drugi raz takiego show nie zrobi. Jaki wynik padnie w Warszawie?

Polska – Belgia zapowiedź (wtorek, 20:45)

Po porażce 1:6 z Belgią wydawało się, że reprezentacja Polski będzie miała olbrzymie problemy, by wywieźć chociażby jeden punkt z Rotterdamu. Piłkarze Czesława Michniewicza sprawili niemała niespodziankę, remisując na obiekcie rywala 2:2. Co więcej, “Biało-Czerwoni” prowadzili w 49. minucie meczu już 2:0, jednakże dwie szybki odpowiedzi gospodarzy sprawiły, iż potyczka zakończyła się remisem.

Belgia w ramach 3. kolejki Ligi Narodów rywalizowała na wyjeździe z Walią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Najpierw do siatki trafił Tielemans, który zdobył bramkę w 51. minucie potyczki. Z kolei na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry stan rywalizacji wyrównał Johnson.

Polacy z pewnością będą zmotywowani, by zrekompensować się kibicom za dotkliwą porażkę w Brukseli. Dodatkowo “Biało-Czerwoni” rozegrają mecz na Narodowym. Uda się zdobyć chociażby jeden punkt? Miejmy taką nadzieję.

Polska – Belgia nasze typy

Korzystamy z atrakcyjnej promocji, jaką gwarantuje bukmacher BETFAN. Mowa o kursie 50.00 na zwycięstwo lub remis Polski w meczu z Belgią. Oferta skierowana do nowych graczy.

Nasze typy

Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się w BETFAN z kodem FUTBOLNEWS lub z linka.

Dokonać wpłaty na 55 zł, zagrać 50 zł na wybrane wydarzenie z promocji zakład bez ryzyka oraz postawić 5 zł ze specjalnej zakładki na wygraną lub remis Polski z tego linka.

Polska – Belgia kursy bukmacherów

BETFAN oferuje atrakcyjny kurs na to spotkanie:

  • Polska wygra lub zremisuje, kurs: 50

Polska – Belgia fakty meczowe

  • Ostatnie mecze Ligi Narodów w czerwcu. Po trzech kolejkach oba zespoły mają po 4pkt
  • Polska wygrała z Walią i zremisowała w Rotterdamie z Holandią
  • Belgowie zremisowali z Walią i ograli nas w Brukseli
  • Pierwszy mecz tych ekip to wygrana gospodarzy aż 6:1

Inne mecze

Luksemburg – Wyspy Owcze (wtorek)