Hazard? Mbappe? Neymar? Roberto Carlos wytypował innego „Galaktycznego”

10.11.2018

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Kto wie, być może działacze Realu Madryt latem wcale nie będą potrzebowali „galaktycznego” transferu. Przynajmniej taką opinię ma Roberto Carlos, który dość ciepło wypowiedział się o swoim nastoletnim rodaku.

Mowa oczywiście o Viniciusie Juniorze, który tego lata w końcu dołączył do ekipy ze stolicy Hiszpanii. Póki co Brazylijczyk ma oczywiście więcej występów w drugiej drużynie, jednak zwolnienie Julena Lopeteguiego może mu pomóc w dalszym rozwoju. Od czasu przejęcia klubu przez Santiago Solariego, 18-latek wziął udział we wszystkich trzech spotkaniach „Królewskich”. Wynik? Trzy asysty i jedna bramka. Brzmi nieźle, tym bardziej, że dokonał tego raptem w 135 minut.

Pod wielkim wrażeniem talentu nastolatka jest były lewy obrońca Realu Madryt – Roberto Carlos.

Zawsze będę mieć nadzieję, że brazylijscy piłkarze, którzy trafiają do Europy odniosą tutaj sukces. Vinicius jest młody, ale opuścił Flamengo już z dużym doświadczeniem. W meczu z Pilznem zagrał świetnie. Wierzę, że na Bernabeu może dokonać historycznych rzeczy. Jest typem nowoczesnego piłkarza, ze świetnym dryblingiem, w dodatku bardzo odpowiedzialnym i konsekwentnym – zakończył Carlos, obecnie ambasador Realu Madryt.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!