Zenit Sankt Petersburg – Lokomotiw Moskwa. Typy, kursy (7.08.2020)

Zenit Sankt Petersburg zagra o Superpuchar Rosji z Lokomotivem Moskwa. Czy Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus i spółka będą w stanie pokonać mistrza kraju?

Zenit Sankt Petersburg – Lokomotiw Moskwa. Typy, kursy (7.08.2020) zapowiedź

Podopieczni Siergieja Siemaka zapewnili sobie mistrzostwo Rosji na kilka kolejek przed końcem. Zenit ma za sobą udany ligowy sezon – przegrał tylko dwa mecze – z Lokomotiwem i Ufą, w dodatku jeszcze w rundzie jesiennej. Zresztą po raz ostatni drużyna uległa rywalom w oficjalnym meczu jeszcze w zeszłym roku. Warto podkreślić, że zespół wygrał wszystkie osiem ligowych spotkań po restarcie rozgrywek. Poza mistrzostwem, Zenit niedawno zapewnił sobie Puchar Rosji, pokonując w finale Chimki 1:0.

Tymczasem Lokomotiw również nie może mieć zbyt wiele powodów do narzekania. Drużyna z Moskwy zakończyła sezon ligowy na drugim miejscu, w dodatku również już dawno nie przegrała. Ostatnią porażkę w oficjalnym meczu zespół zaliczył bowiem jeszcze w zeszłym roku – w Lidze Mistrzów przeciwko Atletico Madryt.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Należy zwrócić uwagę na to, że w ostatnim czasie Zenit nie może znaleźć recepty na Lokomotiw. W pięciu poprzednich spotkaniach zespół z Moskwy wygrał trzy razy, a dwa mecze zakończyły się remisem. Czy po raz kolejny Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus i spółka nie pozwolą drużynie z Petersburga na zwycięstwo?

Zenit Sankt Petersburg – Lokomotiw Moskwa. Typy, kursy (7.08.2020) kursy

Według bukmacherów faworytem jest drużyna mistrzów Rosji. Kurs na zwycięstwo zespołu z Petersburga wynosi 2.20, natomiast na wygraną Lokomotiwu 3.11. Z kolei kurs na remis oceniono na 3.40.

Zenit Sankt Petersburg – Lokomotiw Moskwa. Typy, kursy (7.08.2020) typy

Obie drużyny w ostatnim czasie nie zachwycają nadmierną skutecznością i nie zdobyły już od jakiegoś czasu więcej niż dwóch goli w meczu. Co więcej, drużyna z Petersburga ostatnio rzadko strzela bramki w pierwszej połowie – może do przerwy zespół z Moskwy zachowa czyste konto?

Zenit – Lokomotiw | Typ: Zenit strzeli od 1 do 2 goli @1.50 Totolotek

Zenit – Lokomotiw | Typ: Zenit nie strzeli gola w pierwszej połowie @1.76 Totolotek