Mariusz Pudzianowski zagrzewał kibiców do boju na Dworcu Centralnym (WIDEO)

21.06.2024

Wielu polskich kibiców jest właśnie w drodze do Berlina na mecz z Austrią. Na Dworcu Centralnym w Warszawie fanów do boju zagrzewał… Mariusz Pudzianowski, który również udaje się do stolicy Niemiec. ”Pudzian” w obstawie bębnów wykrzykiwał jego słynne hasło ”POLSKA GUROM”.

⬇️ Kliknij poniższy baner, załóż konto w BETFAN z kodem promocyjnym FUTBOLNEWS i odbierz 300 zł, jeśli Probierz będzie miał na meczu z Austrią garnitur 💰

Promocja Betfan na Probierza w meczu Polska vs Austria

Pudzianowski zagrzewał kibiców do boju

Już za kilka godzin reprezentacja Polski zmierzy się na Olympiastadionie w Berlinie z Austrią. Jako że Berlin leży zaledwie 90 kilometrów od granicy z Polską, wielu polskich fanów udaje się do stolicy Niemiec i nie tylko na Olympiastadion. Kilka dni temu ”Przegląd Sportowy” szacował, że do Berlina może pojechać nawet 200 tysięcy kibiców z Polski.

Polscy kibice zaczęli gromadzić się w Berlinie już dzień przed meczem. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których fani zjawili się pod hotelem, w którym przebywa polska kadra i zagrzewali do boju naszych reprezentantów. Piłkarze podeszli do okien swoich pokoi i pozdrawiali tłum. Tymoteusz Puchacz otworzył nawet okno i dołączył do ”młynu”.

Część polskich fanów przebywa już w Berlinie, a część dopiero się tam wybiera. Na Dworcu Centralnym w Warszawie pojawił się niespodziewany gość, który zagrzewał do boju kibiców. Mowa o Mariuszu Pudzianowskim, który w obstawie bębniarzy wykrzykiwał z megafonu jego kultowe ”POLSKA GUROM”. 

Nagranie z jego wizytą na Dworcu Centralnym od razu zrobiło furorę w sieci. Wielu podróżnych robiło sobie z ”Pudzianem” zdjęcia, a sam sportowiec mówił, że ”nie wie, jak dojedzie do Berlina, bo już ma kilka zaproszeń do przedziału”. ”Jak zacznę od pierwszego, to nie wiem, na którym wagonie skończę” – dodał Pudzianowski w relacji na swoim Instagramie.

Mecz z Austrią rozpocznie się już o godzinie 18. Spotkanie o ”być albo nie być” poprowadzi Turek Halil Umut Meler. Tylko wygrana ”Biało-Czerwonych” może podtrzymać nasze szanse na awans do 1/8 finału. Transmisja tego starcia w TVP 1 i TVP Sport.

Aktualizacja: Jak się okazało, akcja na Dworcu Centralnym była zaplanowaną reklamą firmy Betfan, której to ”Pudzian” jest twarzą.

fot. Twitter

Stworzyliśmy nasz przewodnik po EURO 2024:

 1. NIEMCY
 2. SZKOCJA
 3. WĘGRY
 4. SZWAJCARIA
 5. HISZPANIA
 6. WŁOCHY
 7. CHORWACJA
 8. ALBANIA
 9. SŁOWENIA
 10. DANIA
 11. SERBIA
 12. ANGLIA
 13. POLSKA
 14. HOLANDIA
 15. AUSTRIA
 16. FRANCJA
 17. SŁOWACJA
 18. BELGIA
 19. RUMUNIA
 20. UKRAINA
 21. CZECHY
 22. PORTUGALIA
 23. GRUZJA
 24. TURCJA